Fotorelacja z półkolonii tenisowych 2023 i z lat poprzednich na naszym Fanpage Facebook:

PÓŁKOLONIE TENISOWE LATO 2024:

I termin 24 – 28 czerwca

II termin 1 – 5 lipca

III termin 22 – 26 lipca

PROGRAM:

- zajęcia w godzinach od 8:00 do 16:00,
- max do 20 uczestników,
- wiek uczestników: 6-14 lat,
- zajęcia na 2 kortach ziemnych i na boisku wielofunkcyjnym ze ścianką do tenisa po 2 godz. dziennie,
- drugie śniadania z owocem sezonowym, napoje podczas zajęć,
- 4 wyjazdy: kręgle, basen, jazda konna, wycieczka w okolicach Wałbrzycha
- ubez. NNW
- obiady w lokalnej gastronomii,
- na zakończenie turniej mini tenisa oraz dyplomy i upominki.

Zapisy oraz więcej informacji pod nr tel. 698 992 729.

Karta kolonisty, umowa i koszty udostępnione dla osób zainteresowanych i członków klubu,
mail: uktwalbrzychszczawienko@gmail.com

ORGANIZATOR:

UCZNIOWSKI KLUB TENISOWY
WAŁBRZYCH SZCZAWIENKO

ul. Ogrodowa 6
58-306 Wałbrzych
NIP 8863007696

----------------------------------------------------------------------------------------

PROJEKTY I DOTACJE ZREALIZOWANE PRZEZ
UCZNIOWSKI KLUB TENISOWY WAŁBRZYCH SZCZAWIENKO

Uczniowski Klub Tenisowy Wałbrzych Szczawienko od lutego 2022 r. realizuje program współfinansowany ze środków Gminy Wałbrzych z przeznaczeniem na zadania własne z zakresu rozwoju sportu w Gminie Wałbrzych w roku 2022.

Uczniowski Klub Tenisowy Wałbrzych Szczawienko od lutego 2022 r. realizuje program współfinansowany ze środków Gminy Wałbrzych z przeznaczeniem na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej w 2022 roku.

W ramach dotacji od września 2021 r. realizowane będzie zadanie publiczne we współpracy ze szkołami przeznaczone dla młodzieży w wieku 15-21 lat, pn."Popularyzacja tenisa ziemnego",
program współfinansowany ze środków budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu.

Uczniowski Klub Tenisowy Wałbrzych Szczawienko od maja 2021 r. realizuje program współfinansowany ze środków Gminy Wałbrzych z przeznaczeniem na zadania własne z zakresu rozwoju sportu w Gminie Wałbrzych w roku 2021.

W ramach dotacji zadania publicznego realizowany jest projekt:
"Poprawa bazy sportowej 2021", ze środków budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu pn. "Poprawa użytkowania kortów tenisowych oraz boiska wielofunkcyjnego poprzez montaż oświetlenia i zakup urządzenia treningowego" w Uczniowskim Klubie Tenisowym Wałbrzych Szczawienko przy ul. Ogrodowej 6.

Uczniowski Klub Tenisowy Wałbrzych Szczawienko od lutego 2021 r. realizuje program współfinansowany ze środków Gminy Wałbrzych z przeznaczeniem na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej w 2021 roku.

W ramach dotacji zadania publicznego:
"Poprawa bazy sportowej 2020", ze środków budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu we wrześniu 2020 r. został zakończony projekt pn. "Modernizacja infrastruktury sportowej - przebudowa i przygotowanie zewnętrznej ścianki treningowej do tenisa ziemnego wraz z nawierzchnią ze sztucznej trawy" w Uczniowskim Klubie Tenisowym Wałbrzych Szczawienko przy ul. Ogrodowej 6.

W Uczniowskim Klubie Tenisowym Wałbrzych Szczawienko od września 2020 kolejna grupa dzieci w wieku przedszkolnym rozpoczęła szkolenie tenisa ziemnego na kortach przy ul. Ogrodowej 6. Program wraz z zakupem sprzętu treningowego jest współfinansowany ze środków Gminy Wałbrzych z przeznaczeniem na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej w 2020 roku.

W ramach dotacji zadania publicznego:
"Poprawa bazy sportowej II edycja", ze środków budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu w grudniu 2019 r. został zakończony projekt pn. "Modernizacja infrastruktury sportowej - przebudowa i przygotowanie obiektu do sezonu zimowego" w Uczniowskim Klubie Tenisowym Wałbrzych Szczawienko przy ul. Ogrodowej 6.

W Uczniowskim Klubie Tenisowym Wałbrzych Szczawienko od września kolejna grupa dzieci w wieku przedszkolnym rozpoczęła szkolenie tenisa ziemnego na kortach przy ul. Ogrodowej 6. Program wraz z zakupem sprzętu treningowego jest współfinansowany ze środków Gminy Wałbrzych z przeznaczeniem na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej w 2019 roku.

Zakończyliśmy PÓŁKOLONIE TENISOWE 2019 r.,
z bezpłatnym udziałem dzieci na jednym z trzech terminów zajęć.
Organizatorem półkolonii był Uczniowski Klub Tenisowy
Wałbrzych Szczawienko z siedzibą przy ul. Ogrodowej 6.
Program wraz z zakupem sprzętu sportowego
był dofinansowany ze środków:
Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2018

Fotorelacja z półkolonii tenisowych dostępne są w zakładce Galeria oraz na naszym Fanpage Facebook:

W ramach dotacji zadania publicznego:
"Poprawa bazy sportowej", ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego w czerwcu 2019 r. został zakończony projekt pn. "Renowacja nawierzchni kortu tenisowego z mączki ceglanej oraz zakup sprzętu sportowego" w Uczniowskim Klubie Tenisowym Wałbrzych Szczawienko przy ul. Ogrodowej 6.

W dniu 23.01.2019 r. do ewidencji uczniowskich klubów sportowych został wpisany UCZNIOWSKI KLUB TENISOWY WAŁBRZYCH SZCZAWIENKO z siedzibą i miejscem działania na kortach tenisowych przy ul. Ogrodowej 6.
Głównym celem Klubu jest upowszechnianie i rozwijanie rekreacji fizycznej oraz organizowanie działalności sportowej ze szczególnym uwzględnieniem dyscypliny sportowej tenis ziemny, narciarstwo, taniec.
Klub zrzesza 100 os. dzieci i młodzieży oraz 30 os. rodziców i amatorów tenisa. Członkowie klubu mają zniżki w wynajęciu kortów oraz mogą uczestniczyć w działaniach realizujących zadania publiczne z zakresu kultury fizycznej.

Deklaracja członkowska i zgoda rodziców dostępne w zakładce pliki do pobrania:

Wpłaty za wpisowe, składki:
Bank Santander nr konta 58 1090 2271 0000 0001 4211 6747

Stronę odwiedziło :9933